Yhteystiedot - Kolmen Sähkö Oy

Kemilänrinne 5
70340 Kuopio
Puh. 017-266 5660

MA-PE 8.00 – 15.30
LA-SU SULJETTU

Jukolantie 2B,
71800 Siilinjärvi

TYÖTILAUKSET: 017-266 5660

    Ota yhteyttä

    Nimi*
    Sähköposti*
    Puhelin

    Viesti*

    Kolmen Sähkö Oy

    Kolmen Sähkö Oy laskutusohje toimittajille

    Kuopio:
    Kemilänrinne 5,
    70340 KUOPIO

    Siilinjärvi:
    Jukolantie 2B,
    71800 Siilinjärvi

    Myynti

    Huolto- ja keikkatyöt:
    Mika Paulus
    045-6352239
    mika.paulus@kolmensahko.fi

    Myyntipäällikkö:
    Pekka Rusanen
    044-7585662
    pekka.rusanen@kolmensahko.fi

    Hallinto

    Taloushallinto:
    Maarit Tanskanen
    040-7250766
    maarit.tanskanen@kolmensahko.fi

    Talouspäällikkö:
    Henri Huttunen
    040-5129036
    henri.huttunen@kolmensahko.fi

    Hallituksen puheenjohtaja:
    Tero Huttunen
    040-5564102
    tero.huttunen@kolmensahko.fi

     Projektit

    Liiketoimintajohtaja:
    Panu Knuutinen
    045-6352236
    panu.knuutinen@kolmensahko.fi

    Projektipäällikkö:
    Eetu Savolainen
    0400-279582
    eetu.savolainen@kolmensahko.fi

    Projektipäällikkö:
    Tuomas Pesonen
    050-4670220
    tuomas.pesonen@kolmensahko.fi

    Projektipäällikkö:
    Jari Pekkarinen
    045-6357356
    jari.pekkarinen@kolmensahko.fi

    Projektipäällikkö:
    Jan Kuokkanen
    044-2521669
    jan.kuokkanen@kolmensahko.fi

    Tarjouslaskenta:
    Perttu Huotari
    045-1203833
    perttu.huotari@kolmensahko.fi

    Ilmapörssi Oy

    Ilmapörssi Oy laskutusohje toimittajille

    Kemilänrinne 5 2krs,
    70340 KUOPIO

    LVI-osaston johtaja:
    Petteri Miettinen
    Puh. 040 5727754
    petteri.miettinen@ilmaporssi.fi

    Projektipäällikkö, LV:
    Jaani Kraft
    Puh 044-7710844
    jaani.kraft@ilmaporssi.fi