Yhteystiedot - Kolmen Sähkö Oy

Kuopio

Kemilänrinne 5
70340 Kuopio
Puh. 017-266 5660

MA-PE 9.00 – 16.00
LA SULJETTU

Jukolantie 2B,
71800 Siilinjärvi

TYÖTILAUKSET: 017-266 5660

Ota yhteyttä

Nimi*
Sähköposti*
Puhelin

Viesti*

Please leave this field empty.

Kolmen Sähkö Oy

Kolmen Sähkö Oy laskutusohje toimittajille

Kuopio:
Kemilänrinne 5,
70340 KUOPIO

Siilinjärvi:
Jukolantie 2B,
71800 Siilinjärvi

Myynti

Huolto- ja keikkatyöt:
Mika Paulus
045-6352239
mika.paulus@kolmensahko.fi

Myyntipäällikkö:
Pekka Rusanen
044-7585662
pekka.rusanen@kolmensahko.fi

Varasto:
Vesa Öyttenmaa
044-7585664
vesa.oyttenmaa@kolmensahko.fi

Hallinto

Taloushallinto:
Maarit Tanskanen
040-7250766
maarit.tanskanen@kolmensahko.fi

Toimitusjohtaja:
Tero Huttunen
040-5564102
tero.huttunen@kolmensahko.fi

 Projektit

Projektipäällikkö / Tekn johtaja:
Panu Knuutinen
045-6352236
panu.knuutinen@kolmensahko.fi

Projektipäällikkö:
Jari Pekkarinen
045-6357356
jari.pekkarinen@kolmensahko.fi

Projektipäällikkö:
Eetu Savolainen
044-2521669
eetu.savolainen@kolmensahko.fi

Projektipäällikkö:
Pekka Tuomainen
050-5257131
pekka.tuomainen@kolmensahko.fi

Tarjouslaskija:
Henri Uronen
0400-279582
henri.uronen@kolmensahko.fi

Ilmapörssi Oy

Ilmapörssi Oy laskutusohje toimittajille

Kemilänrinne 5 2krs,
70340 KUOPIO

LVI-osaston johtaja:
Petteri Miettinen
Puh. 040 5727754
petteri.miettinen@ilmaporssi.fi

Projektipäällikkö:
Jaani Kraft
Puh 044-7710844
jaani.kraft@ilmaporssi.fi

Projektipäällikkö:
Janne Jelekäinen
Puh. 050 5553017
janne.jelekainen@ilmaporssi.fi

Projektipäällikkö, suunnittelu
Esa Niskanen
Puh 044 7001055
esa.niskanen@ilmaporssi.fi